Робота наукового гуртка

18.11.2020 відбулося планове засідання наукового гуртка кафедри. Студенти 6 курсу (напрям “німецько-український переклад”) в режимі онлайн представили основні результати своїх магістерських досліджень. Було заслухано наступні доповіді:

1)Мовні інтерференції в українській та німецькій мовах на Буковині на початку ХХ століття (Кубишкіна Катерина)

2) Особливості перекладу мовних засобів маніпулятивного впливу в сучасному німецькомовному медіа-дискурсі (Волощук Вікторія)

3) Особливості німецько-українського перекладу жіночої прози (на матеріалі перекладу роману Герти Мюллер “Гойдалка дихання” Наталі Сняданко)” (Черноіван Поліна)

4) Інноваційні аспекти мнемотехніки у навчанні усного перекладу (Продан Анастасія)

Після кожної доповіді відбувалося активне обговорення теми, з’ясовувалися проблемні питання у проведенні дослідження, загальний стан та апробація наукових робіт.