8 квітня відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми мовознавства, літературознавства та перекладознавства» в Прикарпатському ніціональному університеті імені Василя Стефаника, співорганізатором якої виступила й кафедра германського, загального і порівняльного мовознавства.

У конференції взяли участь 150 науковців з різних куточків України та світу, зокрема з Китаю, США, Іспанії, Угорщини. На пленарному та секційних засіданнях науковці вели жваві дискусії з актуальних проблем мовознавства, літературознавства та перекладознавства. Наукова спільнота мала можливість послухати доповіді відомих науковців – доктора філологічних наук, професора Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Світлани Іваненко (м. Київ), завідувачки кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства факультету іноземних мов Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Світлани Кійко та докторки філологічних наук, доцентки Львівського національного університету імені Івана Франка Христини Дяків.