Відкрите заняття доц. Ю.Й.Мельник

12.05.2021 року кандидат філологічних наук, доцент Юлія Мельник провела відкрите онлайн заняття зі спецкурсу «Практикум з проблем викладання іноземних мов у ЗЗСО» на тему «Teste und Prüfen im DaF-Unterricht» для студентів четвертого курсу факультету іноземних мов (421 гр., спеціальність: Середня освіта). На занятті студентами було опрацьовано такі питання як: Das Wie und Wozu des Testens im Allgemeinen; Testen im DaF-Unterricht; Gütekriterien; Aufgabenformen; Formelle und standardisierte Prüfungen. Викладення теми супроводжувалося наочними матеріалом у формі презентації та великою кількістю практичних завдань: студенти дискутували, ділилися досвідом, опрацьовували і порівнювали різні типи тестів. Знайомство з критеріями якості та формами тестових завдань відбувалося через завдання на платформі Learningapps за допомогою стратегії “selbstentdeckendes Lernen”.