Засідання наукового гуртка кафедри (секція “Переклад”)

28 вересня відбулося засідання наукового гуртка кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства (секції «Німецько-український переклад») на тему «Вимоги до написання курсової та магістерської робіт». На засіданні були присутні 15 студентів.

Асистент кафедри Заполовський М.В. повідомив, 1) які загальні ресурси доступні студентам кафедри при написанні наукової роботи, 2) які особливості написання першого, другого і третього розділів наукової роботи з перекладознавства, 3) як проводити аналіз та критику перекладу літературних творів.

Студентка Шевчук Каріна (4 курс) поділилася труднощами, з якими їй довелося зіштовхнутися під час написання курсової роботи та їх рішенням. Осипчук Анастасія (5 курс) звернула увагу на важливість регулярного консультування з науковим керівником. Бойчук Анастасія, Драганова Наталія і Конопельнюк Людмила (6 курс) нагадали про доцільність систематичної роботи над своїм науковим дослідженням і важливість використання автентичної фахової літератури.