Засідання наукового гуртка

13 грудня відбулося чергове засідання наукового гуртка секції «Середня освіта» та «Філологія».  Ілона Худякова, студентка 6-го курсу, презентувала результати свого дослідження «Методика формування іншомовної компетентності читання в учнів старшої школи», а Руслана Шолда розповіла про свою роботу «Складні іменники у творах німецьких поетів XX століття».  Магістрантки розповіли про основні етапи написання магістерської роботи та поділилися досвідом про планування дослідження, його структурування, методи, основні прийоми, роботу з джерелами та наголосили про важливість зв“язку з науковим керівником та вчасного вирішення усіх питань, що виникають у процесі роботи.

Активну участь у обговоренні взяли  студенти 321- Павліна Мізунська Надія Бойко, та Світлана Пласкунова, 421 групи – Анастасія Воронка, Жанна Шикеринець, Ксенія Грузєва, Валерія Рихло, Евеліна Ільчук, Марія Голбан, Олександра Лутанюк, Ангеліна Горюк та 522 групи Тетяна Космірак. Вони ставили запитання, обговорювали основні етапи написання роботи, способи уникнення плагіату, важливість зв“язку з науковим керівником тощо.