Відкрита лекція асист. Сеник Г.І.

23 лютого 2022 року  згідно плану проведення відкритих занять кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства була проведена асистентом Г.І. Сеник  відкрита онлайн-лекція з «Методики навчання іноземних мов та перекладу» для студентів 451 групи на тему «Übungen zur Entwicklung rezeptiver Fertigkeiten». Викладачка детально зупинилася на формуванні навчальних цілей заняття з іноземної мови та класифікації вправ та завдань різних видів. Галина Іванівна дотримувалася принципу систематичності та послідовності. Лекційне заняття містило достатню кількість наочної інформації у формі презентації і супроводжувалося детальними інформативними поясненнями. Присутні викладачі відзначили високий навчально-методичний рівень проведення лекції, доступний виклад матеріалу і зацікавленість студентів.