“Shantel & Bucovina” в Чернівцях

16 березня 2023 року ми мали змогу бути на презентації чудової короткометражної стрічки «Shantel & Bucovina“ у Belle Vue, авторами якої є студенти ФІМ Чернівецького національного університету. Фільм є повністю німецької мовою з українськими субтитрами. Він розповідає історію відомого німецького співака Штефана Гантеля, бабуся і дідусь якого родом з Чернівців. Хоч сам він і народився в Франкфурті, в Німеччині, його завжди цікавала історія, культура та традиції Чернівців, про які йому в дитинстві розповідала бабуся та батьки. Перший його візит до міста відбувся в 1992 році. Перебуваючи під великим враженням від Чернівців та відчуваючи сильний зв’язок з рідним містом його сім’ї , Штефан Гантель почав писати музику,яка сповнена традиційними буковинськими, румунськими та навіть угорськими мотивами. Саме ця музика йому і принесла всесвітню популярність. Серед найвідоміших пісень є «Disko Partizani“, „Mahalageasca (Bucovina Dub)“ та «Bucovina“. Дуже вдячні нашим студентам за створення цього фільму, перегляд якого радимо всім. Навіть без знання німецький мови, українські субтитри надають можливість насолодитись цікавою історією відомого німецького співака Штефана Гантеля. Пласкунова Світлана (421 група)