Поради від здобувачів щодо боротьби зі страхом перед іспитом

“Чи може студент отримати на занятті 6 балів з 5 можливих?? – У мене ТАК! А як інакше об’єктивно оцінити проєкти на тему: “Мої шляхи боротьби зі страхом перед іспитом” у формі коміксів? Тут задіяна фантазія, творчість, образне мислення, відчуття стилю поряд з володінням мови! Ба навіть мистецькі здібності Юлії Смутило, кмітливість Анни Борисюк, ґрунтовний вчительський підхід до завдання Олі Федорів, лайтовість Мар’яни Олійник, практичність і дотепність Вікторії Курилішин, лаконічність і оригінальність Богдани Пасічник, суперстаранність і професійність у сфері коміксів Тетяни Негру, яка просто перевершила всіх і створила вау-ефект, ЗАСЛУГОВУЮТЬ НЕ ПРОСТО ЯКОЇСЬ ОЦІНКИ, А СУПЕРПОХВАЛИ:)

Пишаюся своїми розумнятками:) До речі, поради студентів щодо шляхів боротьби зі страхом перд іспитом – дієві і практичні, тому вчитайтеся:) можливо, стане у нагоді:) “

Людмила Томнюк, куратор 221-251 груп