Засідання наукового гуртка: готуємося до захисту курсових робіт

24 березня на засіданні наукового гуртка кафедри здобувачі освіти нашої кафедри (3 та 4 курсів) змогли дізнатися, як в цьому семестрі проходитиме захист курсових робіт, а також розповісти про стан свого дослідження.

Керівник гуртка асист. Заполовський М.В. розповів, як підготуватися до захисту курсової роботи: що варто включити в текст доповіді, якою повинна бути презентація на захисті, як психологічно налаштуватися на виступ.

Було підкреслено, що 1) для того, аби захистити курсову роботу, треба добре підготуватися до її захисту; 2) варто дотримуватися структури доповіді: вступ, основна частина (на основі написаних розділів) та висновок; 3) потрібно доповнити свій виступ презентацією, яка є додатком до промови і має включати розрахунки, ілюстрації або ключові приклади.

Як зразок було використано одну минулорічну курсову роботу та презентацію.

Студентки 3 курсу Крістіна Заика, Єлизавета Захотій і Тетяна Марчук представили свої курсові роботи, розповіли на якому етапі зараз їхнє дослідження та що планується доопрацювати в найближчій перспективі.