Розширене засідання наукових гуртків

30 березня 2023 року на кафедрі германського, загального і порівняльного мовознавства відбулося спільне розширене засідання наукових гуртків «LehrerInnen der Zukunft» здобувачів спеціальності 014.022 та «Dialog» здобувачів спеціальності 035.043 на тему «Готуємося до студентської конференції» під керівництвом проф. Ю.Є.Кійка.

На засіданні виступила переможниця конкурсу наукових робіт на факультеті іноземних мов Надія Бойко (421 група) з презентацією результатів своєї наукової розвідки на тему “Стратегії інтеграції мультимедійних технологій у систему іншомовної освіти”. Після виступу вібулася дискусія.

У другій половині засідання учасники детально обговорили питання щодо підготовки презентації і самого виступу на студентську конференцію, яка традиційно відбудеться в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича в квітні, цього року 12 квітня.