Відкрите заняття А.І.Гоян

25 квітня 2023 року кандидат філологічних наук, асистент Гоян А.І. провела відкрите практичне заняття з “Другої іноземної мови” для студентів 3 курсу (313 і 314 групи) на тему “Das Essen und Rezepte“. На занятті студенти розповідали про свої уподобання та смаки, говорили про німецькі національні страви та представили рецепти національних страв різних куточків Німеччини. Для розвитку аудитивноі компетенції було запропоновано відео та аудіо про замовлення їжі в ресторані. Студенти вдосконалювали свої навички у говорінні, письмі, читанні та аудіюванні, працюючи індивідуально та групах. Діалогічне мовлення показало, що студенти вільно комунікують в різних ситуаціях. Серед граматичних тем увагу приділено темі “Invinitiv mit/ohne zu“. На занятті студенти продемонстрували гарний рівень мовних компетенцій, значний інтерес до теми, активність і старанність. Присутні на занятті колеги відмітили високий навчально-методичний рівень проведеного заняття і побажали А.І. Гоян подальших успіхів.