Студенти для студентів

У середу, 23 березня, о 13:00 відбулася презентація про досвід семестрового навчання в Університеті Альпен-Адріа міста Клагенфурт (Австрія). Колишні стипендіатки: Москалюк Іванна, Кость Олена, Демчук Ольга та Андрейців Іванна, що є студентками третього та четвертого курсів факультету іноземних мов, майбутні німецько-українські перекладачі та німецькі філологи,  розповіли німецькою мовою своїм колегам про враження та досвід, здобуті в університеті Клагенфурту. Презентація охопила освітні, мовні, культурні та соціальні аспекти навчання в Австрії, студенти розповідали про предмети, які їм пощастило вивчати, про відмінності та особливості австрійської системи вищої освіти та охоче відповідали на запитання.

Нагадаємо, що в межах партнерства між Чернівцями та Клагенфуртом діє угода про обмін студентами гуманітарних факультетів, згідно якої щорічно від двох до чотирьох двоє студентів, які пройшли відбір спеціальної комісії, навчаються впродовж одного семестру в університеті Альпен-Адріа м. Клагенфурт (Австрія).