Про семестр навчання в Аугсбурзі

Аугсбург – це ідеальні Чернівці. Прекрасний транспорт, доглянуті будинки, особливо старі, величезна кількість університетських заходів. Їдальня в університеті схожа на наші кафе: великі порції, смачна та різноманітна їжа кожен день.

В університеті майже не дають завдань додому, викладачі постійно використовують інтерактивні засоби. Найбільша відмінність щодо навчання, як на мене, це відсутність проміжних оцінок. Студенти отримують в кінці семестру, після екзамену чи іншого виду підсумкової роботи, оцінку та кредити. Багато б хто радів цьому, і я теж. Але це надзвичайно розслабляє  і якщо хочеш в кінці мати гарну оцінку, потрібно швидко все вчити. Що не завжди вдається, особливо, коли мова йде про вивчення лексики за цілий семестр.

Семестрове навчання в Аугсбурзі – це надзвичайна можливість здобути життєвий досвід у всіх аспектах. Якими б не були потім оцінки або якість засвоєного матеріалу, цей досвід залишиться досвідом. А з цього і складається наше життя.

Оксана Гергелійник (5 курс, “німецько-український переклад”)