Онлайн-воркшоп С.Сосінскі

7 жовтня на кафедрі германського, загального і порівняльного мовознавства у рамках Угоди про співпрацю за програмою «Партнерство між інститутами германістики» відбувся онлайн-воркшоп на тему: «”Битва” Ольги Кобилянської як натурфілософська новела» під керівництвом Сари Сосінскі з Університету м. Аугсбурга (Німеччина), у якому взяли участь 43 студенти нашої кафедри! Тема знеліснення Карпат, що є ключовою подією в новелі «Битва» (1923р.), на жаль, сьогодні актуальна, як ніколи. Урбанізація та агломерація – два нищівних процеси, які наразі вже мають незворотній характер. Важливість обговорення цієї проблеми і необхідність пошуку шляхів її вирішення – очевидні. Цікавим виявився порівняльних аналіз у діахронічному зрізі подій, які змалювала Ольга Кобилянська у своїй новелі, з подіями, які сьогодні відбуваються в Карпатах. Філологічний аналіз новели «Битва», аналіз мовних засобів вираження вічної битви між людиною і природою, персоніфікації явищ природи, змалювання явищ нищівної війни, яку колись розпочала людина і в якій досі немає переможця, та її масштабних наслідків – коло питань, які були розглянуті на семінарі з пані Сосінскі.
Пишаємося нашими студентами і глибоко переконані, що за такою свідомою, розсудливою і вмотивованою молоддю – майбутнє нашої країни!