Конференція

Запрошуємо взяти участь у роботі IІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції „АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ МОВОЗНАВСТВА, ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА ТА ПЕРЕКЛАДОЗНАВСТВА”, яку спільно організують Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (кафедра іноземних мов і перекладу, кафедра іноземних мов, кафедра української літератури), Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (кафедра германського, загального і порівняльного мовознавства), Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (кафедра філології та перекладу), Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка (кафедра німецької філології та методики викладання німецької мови), Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова (кафедри іноземних мов природничих факультетів), ГО „Європейська освіта і наука в Україні” (м.Київ)

Конференція відбудеться 08 квітня 2021 року у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ) у дистанційному режимі.