Мовний клуб StartDeutsch Schule

22 травня 2021 року відбувся загальноукраїнський розмовний клуб від StartDeutsch Schule, в якому взяли участь студенти й аспіранти нашого факультету та інших українських вишів. Дякуємо Маркусу Пойзеру і Іванні Андрейців за цікаву зустріч у новому форматі “Diskussionsrunden”. 

Враження учасників

Марія Боровська (416 гр.): Брати участь у розмовному клубі від StartDeutsch Schule було надзвичайно цікаво. Ми обговорювали  різні теми: подорожі, міста, улюблену роботу та актуальні проблеми сьогодення. Великою перевагою було те, що нас поділили на невеликі групи і це дало можливість висловити кожному свою думку, адже до заходу приєдналося багато студентів з різних університетів України. У кожній групі був наставник з StartDeutsch Schule, який теж підтримував розмову та допомагав. Дискусії були захоплючими та інформативними. Це була прекрасна можливість дізнатися щось нове та попрактикуватися у спілкуванні німецькою мовою. З нетерпінням очікую наступного розмовного клубу! 

Анастасія Рибачок (416 гр.): Я дякую за можливість бути учасником конференції. Мені дуже сподобалося, дискусії були на досить високому рівні. І теми для обговорення були цікавими. Сьогодні почувала себе достатньо впевнено. Дякую Вам велике!❤️

Дмитро Чепишко (316 гр.): Дуже сподобалось. Обговорювали теми:
Життя в місті та селі, Булінг, Щастя, Наші думки. Особливо знадобились вирази, що вчимо на заняттях з німецької мови. Тепер я вже точно їх засвоїв). Якщо будуть ще такі розмовні клуби, я б залюбки взяв би ще участь.

One Comment:

  1. Іляна Полщук (351 гр.)

    Неймовірна нагода спробувати свої сили безпоссердньо у таких нагальних та необідних темах як “що для кожного щастя”, “чи повина виключно жінка перебувати декреті”, “актульні проблеми людства-буллінгв інтернеті, маніпуляції людьми та війни”. Крім цього я змогла поспілкуватись зі студентами ВНЗ з усієї країни. З задоволенням буду надалі брати участь у розмовних клубах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *