Інго Шьонлебер: вебінар на тему «Sokrates als DaF-Lehrer: Fragetechniken für bessere Schreibaufgaben»

2 червня 2021 року відбувся навчально-методичний вебінар для викладачів і аспірантів кафедри на тему “Sokrates als DaF-Lehrer: Fragetechniken für bessere Schreibaufgaben”. Вебінар провів лектор Гете Інституту Інго Шьонлебер (Берлін, Німеччина). І. Шьонлебер запропонував власний метод розвитку навичок креативного письма, з яким учасники змогли не тільки теоретично ознайомитися, а й практично випробувати та закріпити в ході групової роботи. Викладачі кафедри щиро дякують пану Інго Шьонлеберу за незабутню зустіріч, і, безсумнівно, скористаються запропонованим методом у своїй викладацький практиці. Щиро дякуємо лектору ДААД пану Юліану Шорру за організацію креативного вебінару. Чекаємо з нетерпінням на наступний вебінар!