I.Шьонлебер: Вебінар “Zusammen statt getrennt: effizient und nachhaltig schriftlich korrigieren”

9 червня 2021 року Інго Шьонлебер (Берлін, Гете-Інститут) провів для викладачів і аспірантів кафедри черговий креативний вебінар, цього разу на тему “Zusammen statt getrennt: effizient und nachhaltig schriftlich korrigieren”. Ведучий ознайомив присутніх з проблемами, які виникають у викладачів при перевірці письмових робіт студентів. Як альтернативу до наявних підходів І.Шьонлебер запропонував своє вирішення цієї проблеми, що має на меті ефективно покращувати письмові роботи студентів з користю для усіх зацікавлених сторін. Наприкінці учасники обмінятися цікавими думками і власним досвідом щодо перевірки письмових робіт, адже зазначений аспект роботи викладачів є тією частиною айсберга, який завжди залишається під водою.  Щиро дякуємо І. Шьонлеберу і Ю.Шорру за організацію і проведення вебінару та сподіваємося на нові цікаві дискусії.