Зустріч зі стейкхолдером

29.09.2021 відбулася чергова зустріч студентів і викладачів кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства з Фисюк Романою Флоріанівною, заступницею директора ліцею №8, яка є стейхолдером спеціальності “Середня освіта (німецька мова і література та друга іноземна мова)”. Темою зустрічі була “Педагогічна практика в системі професійної підготовки майбутнього вчителя”. Романа Флоріанівна ознайомила присутніх з сучасними викликами до вчителів німецької мови з огляду на свій значний досвід роботи. Після виступу відбувся активний обмін думками щодо сьогоденних проблем майбутнього вчителя німецької мови і можливих шляхів їх вирішення. Щиро дякуємо Романі Флоріанівні за цікаву і корисну зустріч та очікуємо на наступні тематичні зустрічі.