Розвиток мовленнєвих та перекладацьких компетентностей в умовах онлайн-навчання

Навчання в режимі онлайн ставить нові вимоги перед викладачами і збільшує кількість цілей, які ми повинні досягти. Серед таких цілей – підвищення медійної компетентості, вміння утримувати увагу та концентрацію слухачів потойбіч екрану. Досягти цього можна використовуючи додаткові можливості платформ Google Meet і Zoom та численні спеціальні веб-застосунки. Саме цьому був присвячений навчально-методичний вебінар на кафедрі германського, загального і порівняльного мовознавства 13 жовтня 2021 року, який проводила зі своїми колегами, аспірантами та маґістрами доцент Л.Г.Олексишина. В інтерактивній формі викладач презентувала різноманітні види робіт на онлайн-заняттях з іноземної мови та наголошувала, які мовленнєві та перекладацькі компетентості розвивають ті чи інші вправи. Для вебінару частково використовувалися матеріали, отримані під час стажування в Goethe Institut Berlin.