Зустрічі зі стейкхолдерами

27 грудня 2021 року відбулася зустріч зі стейкхолдером Марією Петрівною Клімановою, к.філол.н., лектором центру німецької мови у Чернівцях, партнером Гете-Інституту у м. Чернівці. Тема зустрічі «Підготовка до іспитів з німецької мови, критерії оцінювання Гете-Інституту”. Дякуємо Марії Петрівні за цікаву інформативну зустріч і до нових зустрічей!

Враження учасників:

Студенти й аспіранти мали можливість послухати про те, як складати іспити у Goethe-Institut. Цікаво було дізнатись, що починаючи від рівня В1 кожен модуль іспиту можна складати окремо, а якщо не складеш на бажаний результат, то можна перездати😉. Іспити від Goethe-Institut відповідають рівням GER (Gemeinsamer Europäischer Referenzrahmen) A1-C2, їх можна складати у будь-якому віці та незалежно від національності👳👱‍♂️. Також під час зустрічі студенти проходили опитування як довго та для чого вони вивчають німецьку мову. Щиро дякую за цікаво проведений час. (Надія Бойко, 321 група)