Вебінар “Використання корпусів у практиці мови і перекладу”

18.01.2022 р. доцент кафедри ГЗіПМ Король А. А. взяла участь у вебінарі на тему “Використання корпусів у практиці мови і перекладу”, організованому Сергієм Фокіним – доцентом кафедри теорії і практики перекладу з романських мов імені Миколи Зерова (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).
Лектор у межах двох онлайн-зустрічей розкрив базові поняття корпусної лінгвістики (токен, словоформа, лема, конкорданс, байдужі символи), продемонстрував можливості використання двомовних корпусів текстів у перекладі, пошуку перекладу загальновживаних лексем, термінів і прецедентних явищ у корпусах, можливості користувацького інтерфейсу та використання простих запитів мовою CQL.
Щиро вдячні організатору за цікаву зустріч та нові горизонти для наукових досліджень наших студентів!