Онлайн-стажування від Goethe-Institut Berlin «Викладання за допомогою цифрових медіа»

У липні-листопаді 2021 року доцент кафедри ГЗіПМ Олексишина Л.Г. проходила онлайн-стажування від Goethe-Institut Berlin на тему «Викладання за допомогою цифрових медіа» загальною кількістю 40 годин. Основними тематичними напрямками стажування були:

1.           Групові та індивідуальні методи викладання за допомогою цифрових медіа.

2.           Професійне використання навчальних онлайн-платформ та систем відеоконференцій.

3.           Методично-дидактичні можливості навчальної платформи MOODLE GNOMIO та платформи ZOOM для проведення занять з іноземної мови.

4.           Реалізація власного проєкту за допомогою цифрових медіа.

5.           Обмін досвідом з фахівцями в галузі методики викладання німецької мови з різних країн світу.

13 жовтня 2021 року Олексишина Л.Г. провела навчально-методичний вебінар, під час якого представила результати першого етапу стажування. Детальніше за посиланням: http://deutsch.chnu.edu.ua/?p=3310.