Семінар зі стейкхолдером – досвідченим перекладачем та власником бюро перекладів «Мовний Дім Созонтова LITERA» Данилом Созонтовим

23 лютого 2022 року Д. Созонтов провів семінар з науково-педагогічними працівниками та здобувачами вищої освіти кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства на тему: «Сучасні автентичні підручники для вивчення німецької як першої та другої іноземної мови».

НПП та здобувачі вищої освіти мали змогу розповісти про свій досвід щодо викладання і навчання за автентичними підручниками, а також ознайомитися з новими виданнями, які з’явилися на ринку мовних послуг за останні 2 роки.

3 Comments:

  1. Юлія Задорожна

    Отримали багато цінної інформації не лише про німецькі підручники, а й про систему мовних іспитів та підготовки до них. Із задоволенням відвідаю подібну зустріч ще раз! Дякую за можливість бути частиною такого інформативного семінару!

  2. Максим Щербак

    Все було дуже цікаво , багато дізнався нового про книги та їх авторів. Хотів щоб побільше було таких приємних та інформативних заходів!!

  3. Уляна Ференц

    Дуже задоволена проведенням зустрічі. Дізналася багато корисної інформації стосовно аутентичних книг німецькомовних видавництв. Ознайомилася зі змістом кожної запропонованої книги, особисто і залишилася приємно вражена. Чудова презентація матеріалу, а також поглиблення знань стосовно різних міжнародних тестів на визначення рівня мови. З величезною цікавістю чекатиму таких зустрічей ще!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *