Зустріч з комерційним директором компанії SEO-Factory

Питання пошуку роботи завжди є актуальним серед молоді, тому зустрічі з стейкхолдерами є першою сходинкою для успішного вибору майбутньої професії.

13 квітня 2022 р. відбулась зустріч нашого стейкхолдера – комерційного директора компанії SEO-Factory  Кійка Олександра Юрійовича з студентами 4 і 5 курсів. Темою цієї зустрічі було обговорення вакансій для студентів та випускників факультету іноземних мов з рівнем знань німецької мови вище B2 / C1.  Олександр Юрійович розповів студентам про майбутні перспективи роботи в міжнародній компанії SEO-Factory, а також про власний кар’єрний шлях та можливості стрімкого кар’єрного росту в середовищі міжнародного бізнесу.

Студенти мали змогу не тільки почути про особливості  робочого процесу та проведення співбесіди, а й отримати відповіді на запитання, які їх цікавили щодо вимог та обов’язків працівників.

Серед переваг цієї роботи для студентів та молоді слід виділити:

• динамічне середовище та цікаві завдання;
  • можливості професійного та кар’єрного росту;
  • повністю дистанційна робота;
  • комунікація з клієнтами та бізнес партнерами німецькою мовою;
  • стабільна конкурентна заробітна плата.

Щиро дякуємо за цікаву та корисну зустріч, яка відкрила нові кар’єрні можливості для студентів факультету іноземних мов!

Шикеринець Ж.Ю. (студентка 421 групи)