Майстер-клас від Маркуса Пойзера: враження учасників

Сьогодні, 11 травня 2022 року відбулися два чергові засідання мовного клубу StartDeutschSchule від Маркуса Пойзера для студентів кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства, які вивчають німецьку мову.

Враження учасників 

Надія Бойко (321 група): 11 травня 2022 р. студенти кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства мали можливість взяти участь у мовному клубі “StartDeutschSchule”. Тема зустрічі була Соціальні мережі та співи. Спочатку Маркус Пойзер запитав у нас, чи слухаємо ми музику та чи любимо співати. Потім студенти послухали німецьку пісню “Gefällt mir”. Хотілося б зауважити, що пісня була про те, що всі дописи, які наші друзі викладають у соцмережах подобаються нам, навіть коли це щось не дуже хороше, тому що немає функції дизлайк. Після прослуховування доволі веселої☺ пісні, студенти обговорили про героїв пісні, що вони викладають у соцмережах. Потім Маркус Пойзер задавав кожному студенту питання, які стосуються соцмереж. Наприклад: Скільки контактів ти маєш у телефоні? Скільки часу ти щоденно проводиш онлайн? Які мови ти потребуєш для користування соцмережами? Скільки листів, написаних рукою, ти отримав минулого року? Скільком друзям ти регулярно пишеш у соціальних мережах? Студенти активно відповідали на запитання, та дійшли висновку, що ми не в онлайні лише тоді, коли їмо, або спимо. Наприкінці нашої зустрічі студенти разом з Маркусом Пойзером та викладачами заспівали згадану вищу пісню.
Щиро дякую за таку цікаву, корисну, а головне веселу зустріч! Ми, студенти, як і Маркус Пойзер, сподіваємося, що наступний наш мовний клуб відбудеться офлайн. 

Андрій Гакман (421 група): Мені випала можливість відвідати заняття Маркуса Пойзера із “StartDeutschSchule”. Разом з іншими студентами кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства, ми змогли отримати позитивний досвід від заняття. Темою зустрічі були «Соціальні мережі та співи». Маркус почав заняття з розпитувань музичних вподобань студентів та чи вони полюбляють співати.
Доволі цікаво ми провели час, найбільше запам’яталось спільне виконання веселої німецької пісні «Gefällt mir».
Я упевнений, що інші студенти як і я, отримали безцінний досвід та задоволення від заняття. Також клуб “StartDeutschSchule” являє собою гідну школу із доброзичливою атмосферою та новою методикою вивчення німецької.

Оля Кузьмова (311 група): Мовний клуб StartDeutschSchule це надзвичайно цікавий і корисний досвід. Він став для мене чудовою нагодою вдосконалити свої розмовні навички німецької мови. Маркус Пойзер є справжнім професіоналом своєї справи. Він підібрав актуальні теми для захопливих дискусій. На сьогоднішній онлайн-зустрічі клубу ми обговорювали сучасні можливості спілкування на відстані, телефонний зв’язок, листування, онлайн чати. Зокрема поговорили і про фейсбук як засіб комунікації. Я рада, що мені випав шанс взяти участь у цьому мовному клубі. Дякую організаторам! 

Cофія Гобрей (213 група): Сьогодні я мала змогу вперше відвідати заняття з Маркусом Пойзером. Хочу зізнатися, що такий досвід спілкування з носієм німецької мови у мене вперше і мені надзвичайно сподобалося. Маркус справді професіонал своєї справи. Він вміє зацікавити студентів, подати матеріал доступно і водночас не важко.
Сьогоднішня тема заняття була про соціальні мережі, зокрема Facebook. Ми багато спілкувалися, старалися висловлювати свої думки правильно, Маркус допомагав нам і підтримував у спілкуванні. А також ми навіть співали веселу пісню про мережу Facebook всі разом. Це було дуже весело та захоплююче.
Я задоволена таким шансом розвивати знання німецької мови і дякую за цю можливість!! 

Павліна Мізунська (321 група): Дуже радує, що ми продовжуємо свою роботу в клубі. Цього разу було дуже пізнавально, та обговорювалася досить актуальна тема, а саме про інтернет, його вплив на нас, та наша активність в соц. мережах. Маркус Пойзер завжди проводить заняття цікаво, креативно, та кожного разу щось нове. Тому кому подобається вивчати німецьку або хоче це робити, тоді вперед, тут все вдасться. 

Тетяна Татарин (345 група): Клуб німецької мови це дуже хороша практика для людей, що вивчають німецьку. Цього дня темою були соціальні мережі. Почалося все із знайомства та декількох питань пов’язаних з додатками. Всі мали змогу відповісти. Живе спілкування та маленькі розмови найкраще розвивають мовні навички. Після невеличкої розминки ми перейшли до вправ на основі однієї пісні. Найголовніше це те, що було цікаво і хотілося залишатися на зустрічі якомога довше. 

Катерина Гіж (345 група): На зустрічі ми багато спілкувалися і відповідали на питання про соцмережі, інтернет спілкування, любові до караоке та інше. Також ми наспівували приспів пісні і нам давали поради для швидшого вивчення німецької мови. Я отримала багато задоволення та виділила те, на що мені варто більше звернути увагу.

Анна Прус (345 група): Під час спікінг клабу з Маркусом Пойзером, ми розвивали наші комунікативні навички з німецької мови. Спочатку ми провели маленьку розмову. Потім ми послухали пісню про соцмережі, переклали уривки та співали приспів. Після цього ми відповідали на питання з книжки про наш досвід користування соцмережами. Загалом це була цікава подія, і я зрозуміла, що треба і надалі покращувати навички говоріння. 

Наталія Атаманюк (345 група): Нещодавно мені випала нагода відвідати одне із занять мовного клубу StartDeutsch. Тема заняття: «Facebook та соцмережі в цілому». Наше заняття розпочалося з невеличкого small talk, Маркус (головний спікер який проводив дане заняття) задавав питання щодо соцмереж, зокрема які соцмережі ми використовуємо, скільки часу там проводимо, як часто робимо селфі, тощо. Наступною частиною нашого заняття був перегляд відео: https://www.youtube.com/watch?v=MtJXC0gSoZU та виконання вправи по ньому. Я можу сказати, що отримала виключно позитивний та корисний досвід. Атмосфера була приємною і я вважаю, що це чудовий спосіб для того, щоб розвивати свої комунікативні навички.

Анастасія Фулитка (345 група): Чесно кажучи, це вже вдруге, коли я відвідую його клуб. Цього разу темою наших дискусій були соціальні мережі, зокрема Facebook, та їхній вплив на наше життя. Спочатку ми обговорювали цю тему загалом і Маркус задавав різні питання, на кшталт: “Скільки годин на день ви проводите у фейсбуці?”, “Для чого ви використовуєте соціальні мережі та що ви там робите?” і т.д. Після таких обговорень ми слухали пісню і робили до неї завдання. Завдяки цим вправам я вивчила декілька нових і корисних слів, які стосуються даної теми. А також мою увагу привернуло слово “Billy”, що у німців позначає окремий вид полички. Надзвичайно цікаво! І наостанок ми заспівали ту пісню, яку розбирали впродовж клубу. Можу з упевненістю сказати, що мені дуже сподобалось. Попри те, що було багато присутніх, я все ж змогла трішки поговорити.

Тетяна Якимічева (345 група): Я відвідала німецький розмовний клуб з носієм мови, Маркусом. Він був дуже позитивний і веселий. У нас була дискусія на тему соціальних мережей, а саме Facebook. Нас запитували, яку соцмережу ми найчастіше використовуємо і який їхній вплив на нас. Ми обговорювали кількість годин на день, яку ми проводимо у фейсбуці, чим ми там займаємось і чому використовуємо ці мережі. Після дискусії про соцмережі ми слухали пісню «Gefällt mir» і робили завдання до неї. Ми вивчили багато нових і корисних слів. Потім ми заспівали цю пісню і розбирали впродовж вебінару. Це було дуже цікаво та захопливо.

Євгенія Литвин (345 група): Хочу розпочати з того, що Маркус, який проводить цей мовний клуб, є дуже приємний. Він одразу викликає до себе прихильність. Мені дуже сподобалось те, що він може знайти підхід до кожного, підкаже та допоможе в разі виникнення якихось труднощів.

Він вибрав чудовий спосіб ознайомлення та вивчення нової лексики, а саме – весела пісенька в аутуальній подачі. Опісля було виконання вправ по цій пісні з використанням нових слів, щоб їх було легше запам’ятати.

Ще було неочікувано, але приємно, коли Маркус запропонував нам всім разом співати пісню, яку ми перед тим розбирали. Це було досить креативно з його сторони.

У висновку, Маркус – дуже позитивна людина. Він створює всі умови, щоб почувати себе комфортно під час проведення цього клубу та мати бажання приходити туди знову і знову!

 

One Comment:

  1. Світлана Пласкунова

    Сьогодні я взяла участь у мовному клубі від StartDeutsch Schule. Було великими задоволенням приєднатися . Ми слухали німецьку музику, співали разом німецьку пісню та робили цікаві вправи. Дуже актуальною була і тема сьогоднішнього мовного клубу – «Соціальні мережі». Ми обговорювали різні застосунки, поговорили про залежність від них та можливості, які дає нам Інтернет. Час пролетів дуже швидко. Також розповіли скільки часу ми проводимо в соціальних мережах. Цифри звичайно вражають😄. Дуже рада,що саме Маркус Пойзер проводить цей мовний клуб,адже його приємна енергетика та з яким запалом він працює просто вражає. Я з нетерпінням чекаю наступної зустрічі, сподіваюся, вже в реальному житті.
    Пласкунова Світлана 321 Група

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *