Мовний клуб з Маркусом Пойзером для рівня А

17 жовтня для студентів другого курсу нашого факультету керівник школи StartDeutschSchule Маркус Пойзер та його команда провели майстерклас з німецької мови для рівня А. Це було не традиційне заняття з німецької мови, а цікава гра зі справжніми призами для переможців: кружки з логотипом школи і безкоштовні заняття протягом місяця. Головним враженням присутніх було те, що вони попри свій початковий рівень знань могли розуміти носія мови і брати участь в грі. Щиро дякуємо Маркусу Пойзеру і його команді за зустріч.

Відгуки учасників

Це був досить цікавий досвід, тому що раніше у мене не було можливості почути німецьку мову вживу. Після зустрічі з’явилась ще більша мотивація вивчати цю мову, щоб згодом могти спілкуватись так само вільно як Маркус). Буду чекати на наступну зустріч.  Крістіна Желябовськ

Мені дуже сподобалося сьогоднішнє засідання мовного клубу StartDeutschSchule. Було справді дуже цікаво та корисно. Чудова можливість попрактикувати німецьку мову. Я б з радістю відвідала такий захід ще раз. Юля Цьопа

Дуже вдячна Маркусу, а також всім причетним до організації сьогоднішнього заходу. Мовний клуб StartDeutsch Schule це хороший спосіб вивчати німецьку інтерактивно. Надзвичайно цікаво та пізнавально слухати і взаємодіяти з носієм мови. Катя Зав’ялець (211 група)