Семінар з проблем викладання німецької мови українцям

14.12.22 викладачка кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства к.ф.н. Гоян Ангеліна Іванівна виступила з доповіддю на семінарі, присвяченому проблемам викладання німецької мови українцям, який відбувся на базі Педагогічного Університету м. Людвігсбург (Німеччина) і був створений для підтримки німецьких вчителів, які наразі викладають німецьку мову українським біженцям.  Доповідь була присвячена особливостям української мови, а також відмінностям між українською й німецькою та причинам труднощів, яких зазнають українці під час вивчення німецької. Численні запитання та бурхлива дискусія після виступу свідчили про надзвичайно високий інтерес не тільки до української мови, а й до України загалом.