Зустріч наукового гуртка (24.02.2023)

24 лютого відбулося онлайн-засідання наукового гуртка кафедри TRANSLATOLOGIE, в якому мали змогу взяти участь студенти 3 і 4 курсів. Тема зустрічі: «Написання та оформлення тез доповіді на конференції».

На початку Заполовський М.В. за допомогою відео та презентації пояснив, що таке тези доповіді на конференції, які їхні обсяг і структура, в якій послідовності викладаються тези доповіді, розглянув рекомендації до оформлення теми, вступу, основної частини і висновків.

Як зразок було продемонстровано тези доповідей у матеріалах міжнародних конференцій.

Далі студенти Поліщук Іляна та Щербак Максим поділились особливостями написання своїх тез доповіді на конференції.

На завершення присутні могли розповісти про своє наукове дослідження, його стан і перспективи.