Soft Skills: Конфліктостійкість як професійно важлива якість перекладача і вчителя

6.03.2023 та 13.03.2023 доцент кафедри Людмила Томнюк провела 2 практичні воркшопи зі здобувачами вищої освіти спеціальності 035 Філологія та 014 Середня освіта першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на тему «Конфліктостійкість як професійно важлива якість майбутнього перекладача і вчителя німецької мови».

На першому воркшопі здобувачі брали участь у дискусії на тему: «Причини виникнення конфліктів у професійній діяльності перекладача та вчителя середньої школи», після чого було визначено місце конфліктостійкості як виду психологічної стійкості серед Soft Skills, якими обов’язково має володіти перекладач і вчитель німецької мови.

На другому воркшопі здобувачі вищої освіти захищали німецькою мовою проєкти на тему: «Мої креативні шляхи вирішення міжособистісних конфліктів».