Відгук М. Моісєєвої (351 група) про навчання в Єні

Минулого семестру, я продовжила навчання у Єнському університеті ім. Фрідріха Шиллера. Я дуже рада, що отримала таку можливість і загалом змогла провести цілий рік у цьому чудовому університеті. Я продовжила вивчати німецькі та англійські предмети на вищих рівнях ніж минулого семестру, тому можу сказати, що цей семестр був трохи важче.
Цей семестр був також особливим через те, що я змогла здійснити свою маленьку мрію і провести різдвяні свята в Німеччині:) Це подарувало мені багато незабутніх вражень! Також мала можливість познайомитись з багатьма новими іноземними студентами і в цілому пізнати багато нового про культуру Німеччини та інших країн!
Отже, цей семестр був трохи більш зайнятим ніж минулий, але я дуже щаслива, що змогла провести ще декілька місяців у Єні!:) Уже через декілька днів я повертаюсь додому і зможу продовжити навчання у нашому університеті, чому я також дуже рада. Цей рік був справді насиченим і незабутнім і дав мені багато нових знань та навичок, які я зможу використовувати в подальшому навчанні та житті!

2 Comments:

  1. Це просто неймовірно! Саме такі історії надихають вчити іноземні мови, мріяти і досягати поставленних цілей! Дякую.

  2. Цікаво би було ще дізнатись про умови проживання у гуртожитку
    Надіюсь, прочитати про це у наступному дописі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *