«НЕТЕХНІЧНІ ПРОФЕСІЇ В ІТ» – зустріч з Катериною Ткачук

У четвер 27.04. о 12:00 відбулася онлайн-зустріч викладачів та студентів кафедри із стейкхолдером, перекладачем і контент-райтером у компанії Edvantis – Катериною Ткачук.

Зустріч була присвячена широкому колу питань:

• Стан ІТ-індустрії в Україні
  • Типи ІТ-компаній
  • Технічні, частково технічні і нетехнічні професії в ІТ?
  • Soft skills для всіх видів професій в ІТ
  • Значення німецької мови у ІТ-індустрії
  • Як з дипломом перекладача працювати в ІТ?
  • хто такий копірайтер/контент-райтер?
  • Якими компетентностями має володіти копірайтер/контент-райтер?
  • Як створити якісний контент?
  • Де навчитися писати тексти?
  • Неформальна освіта як один з шляхів набуття компетентностей, якими має володіти майбутній копірайтер/контент-райтер.

8 Comments:

1. Зустріч була дуже класна) Дякую організаторам за прекрасно проведену конференцію та оратору за корисну інформацію!

2. Це була неочікуванно корисна і цікава зустріч. Для себе я дізналась багато нового. І отримала відповіді на бажанні питання. Я дуже вдячна ЧНУ,що маю можливість комунікувати із професіоналами,які можуть дати і дають корисні,актуальні поради.

• Зустріч була дуже цікава та інформативна. Дізналася багато чого нового про сферу IT.Дякую за організацію)

• Зустріч була дуже цікава і інформативна. Я дуже вдячна Катерині , що вона розповіла все так цікаво і зрозуміло.

3. Дуже дякуємо за можливість розвиватись в різних галузях. В цілому, зустріч була дуже пізнавальною та корисною для всіх учасників.Катерина надала цікаву інформацію, яка допомогла дізнатись більше про світ ІТ та змотивувала своїм досвідом.

4. Дуже дякую організаторам за цікаву та пізнавальну зустріч. Дізналась багато нового про сферу ІТ.))))

5. Ця зустріч була надзвичайно цікавою та корисною для всіх студентів. Ми розширили власне бачення майбутньої професії-не тільки виключно крізь філологічну призму, а й у сфері IT. Тут є як повність технічні, так часткво і нетехнічні професії-рекрутери, перекладачі, програмісти, викладачі іноземних мов, маркетологи та ін. Також розглянули детальніше особливості роботи та написання текстів контент-райтером. Крім цього мали нагоду поставити запитання стейкхолдеру-Катерині Ткачук, та почути вичерпні відповіді на них.

6. Мені завжди дуже цікаво чути про досвід інших людей, особливо про студентів нашого факультету. Я відчуваю приплив сил та мотивації, я вдячна організаторам та Каті за таку корисну інформацію.