Вітаємо з успішною акредитацією!

Колектив кафедри щиро вітає гаранта – Ларису ОЛЕКСИШИНУ та членів проєктної групи ОПП “Німецько-український переклад та переклад з другої іноземної мови” (спеціальність 035 Філологія) Антоніну КОРОЛЬ та Людмилу ТОМНЮК і всіх колег, хто був залучений до акредитаційного процесу, з успішною акредитацією та вагомим внеском у розвиток кафедри.
Бажаємо успішної реалізації акредитованої ОПП!

16 Comments:

 1. Вітаємо! Усе тільки на найвищому рівні! У нас Найкращі викладачі:)

  • Вітаю! Я дуже рада , що наша кафедра пройшла цей важкий шлях). Я хотіла б подякувати викладачам , які приклали багато зусиль . ДЯКУЮЮЮЮЮ❤❤❤

  • Вітаємо з акредитацією❤️
   Найкраща спеціальність з найкращими викладачами, ми вірили у Вас! Все завдяки Вашій плідній праці!

  • Щиро вітаємо! Надзвичайно вдячні за Вашу працю!

 2. Ми безмежно щасливі бути вашими студентами і безмежно раді навчатись в НАЙКРАЩИХ викладачів.
  Ваша робота і ваші досягнення- найкращий приклад для нас та стимул розвиватись і досягати вершин.
  Радіємо за Вас і з вами❤️

  • Щирі вітання! Пишаюся тим ,що маю можливість навчатись у найкращих викрадачів❤️ бажаю нових успіхів та досягнень. Ви – наша найголовніша мотивація❤️🫂

  • Вітаю! Це велика радість для нас всіх! У нас найкращі та найстаранніші викладачі. Ваша працьовитість та наполегливість показує нам найкращий приклад і бажання підкорювати всі вершини, як це робити Ви!

 3. Я неймовірно щаслива за нашу кафедру. Від щирого серця усіх вітаю,а особливо Ларису Олексишину ,Антоніну Король та Людмилу Томнюк,які вклали так багато сил в нашу чудову ОПП.

 4. Вітаю! В найкращих викладачів завжди все на найвищому рівні. Ви і є найкращими та найпрацьовитішими викладачами! Для нас це хороший приклад, як йти далі і досягати усіх вершин!

 5. Вітаааємоо!! Це ще раз підтверджує, що у нас найкращі викладачі, які готові зробити дуже-дуже багато задля студентів та якості їх навчання. Далі – більше!

 6. Вітаю! У нас найкращі та найстаранніші викладачі. Ваша праця надихає нас. Ви – наш приклад йти вперед і ставати кращими!

 7. Ми знаємо скільки зусиль було докладено до цієї справи і це неймовірно,бажаємо швидкого росту,ще більше надхнення від студентів. Ми у вас віримо і любимо та поважаємо!

 8. Вітаємо з акредитацією! Безмежно вдячні за всі докладені зусилля наших викладачів! Бажаємо успішної діяльності 🍀

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *