Крижак Наталя (151 група) – переможниця XVII Всеукраїнського студентського конкурсу перекладу «Художнє слово в світовій культурі»

Вітаємо Крижак Наталю – здобувачку 151 групи спеціальності 035 Філологія, яка зайняла ІІІ місце у номінації “Переклад поетичного твору з німецької мови на українську” у XVII Всеукраїнському студентському конкурсі перекладу «Художнє слово в світовій культурі», який організувала і провела кафедра іноземної філології та перекладу Факультету гуманітарних і соціальних наук.

Незважаючи на воєнний стан та надскладні обставини, 137 здобувачів вищої освіти з різних куточків країни знайшли змогу взяти участь у Конкурсі.

Source: https://snu.edu.ua/index.php/2023/06/02/pidbito-pidsumki-vseukrayinskogo-studentskogo-konkursu-perekladu/

Пишаємося нашою розумницею і бажаємо підкорення інших вершин у царині перекладу!

Результати перекладацького конкурсу будуть зараховані в якості неформальної освіти у 1 семестрі 2023-2024 н.р.