Культурно-освітня подорож до Австрії

Студентки Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича 2-4 курсів кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства, а також кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу, які вивчають німецьку мову як основну або як другу іноземну, під керівництвом доцентки кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства Сеник Галини Іванівни проходили протягом двох тижнів освітнє стажування в Австрійській Республіці. Протягом цього періоду студентки вивчали історію Австрії, знайомилися з географічними особливостями та культурою Австрії, що, безперечно, мотивувало до поглибленого вивчення німецької мови як іноземної. Були відвідані Wien, Krems, Stift Göttweig, Stift Melk, Schloss Artstetten, Salzkammergut, Bad Aussee, Hallstatt, Salzbergwerk, Bad Ischl, Baden, Hafnerberg, Stift Göttweig, Sankt Pölten, Ysperdorf, Mauthausen, Grundlsee, Altausseer See, Yspertal, Dürnstein та багато інших чудових місць.