Зустріч зі стейкхолдером Валентиною Струк

25 жовтня 2023 року відбулася зустріч викладачів, аспірантів і студентів кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства зі стейкхолдером Валентиною Струк – викладачем мовної школи “StartDeutschSchule”. Валентина Струк – випускниця магістратури нашої кафедри за спеціальністю «Німецька мова і література та англійська мова», дуже талановита і творча людина з чудовими знаннями німецької мови. Саме ґрунтовна філологічна підготовка і знання німецької мови на рівні С2 стали базою для викладання німецької мови на мовних курсах для дорослих. Під час зустрічі Валентина Струк розповіла про особливості викладання німецької мови онлайн, структуру курсів, принципи організації занять, переваги і недоліки підручників, дружний колектив викладачів. Особливу зацікавленість викликали інтерактивні платформи, які викладач використовує на заняттях. Присутні обговорили питання удосконалення освітніх програм з німецької мови. Жваву дискусію викликало питання забезпечення відповідності програмних результатів навчання запитам сучасних мовних курсів. Зустріч виявилась цікавою та стала корисною для всіх учасників і здобувачів освіти. Дякуємо Валентині Струк за можливість отримати корисну інформацію про досвід роботи на мовних курсах з перших вуст і до наступних зустрічей.