Майстерклас від стейкхолдера Маркуса Пойзера

1 листопада 2023 року відбулися традиційні практичні заняття (майстеркласи) нашого стейкхолдера Маркуса Пойзера, директора мовної школи StartDeutsch Schule. Ось деякі відгуки від учасників:

Ангеліна Гаврилюк (316): Мені дуже сподобалось сьогоднішнє заняття з Маркусом. Атмосфера була дуже дружня та позитивна. Спочатку ми говорили про себе ( Як нас звати або які наші хобі ), а найбільше мені сподобалась робота в групах із людьми, яких ми не знали. В групах ми розмовляли про те, що ми вчора робили. Взагалі я дуже щаслива, що обрала другу іноземну мову – німецьку, тому що завдяки цьому я змогла взяти участь в програмі Еразмус+ та навчатись рік у німецькому університеті. Отож, не втрачайте свою можливість та обирайте німецьку мову!

Задоровська М. (151 гр.): Мені дуже сподобалась ця зустріч, Маркус позитивний та цікавий викладач. Було весело спілкуватись та співати пісеньку. З нетерпінням чекатиму чогось схожого в Київському авіаційному університеті, де я паралельно навчаюсь.

Цупрук К., 151 група: Мені дуже сподобалась зустріч з Маркусом Пойзером. Ми багато комунікували та весело проводили час. На мою думку, це цікавий досвід та хороша мотивація вивчати німецьку мову!

Міненко І, 151 гр.: Мені особисто дуже сподобалося заняття, яке я відвідала. Було дуже цікаво і незвично, однак я змогла перевірити наскільки я зрозумію людину, для якої німецька є рідною. Маркус Пойзер дуже гарно пояснює, і його методика навчання була цікавою. Я залюбки відвідаю його заняття ще.

Микитюк Марʼяна, 346 група: Вивчаю німецьку як другу іноземну. Сьогодні з одногрупницями були на зустрічі з Маркусом. Дуже сподобалось!☺️ Людей було досить багато, але кожен мав змогу поспілкуватись із Маркусом німецькою. Було цікаво послухати вимову носія і я була рада, що зрозуміти та підтримати з ним діалог було не складно👍🏻 Ми попрацювали в парах, зробили багато фото, співали пісню німецькою😄 Дехто виграв безкоштовний курс німецької від Маркуса, тому такі зустрічі дуже корисні і важливі. Першому курсу рекомендую наступного року обирати німецьку мову як другу іноземну, матимуть змогу спілкуватись з носіями і навчатись по обміну в німецькомовних країнах)

Мішурова Дар’я (346 група): Сьогодні відбулася зустріч з Маркусом. Усі студенти, що вивчають німецьку мову, як другу іноземну мали можливість долучитися до цього заходу. Ми з одногрупниками звісно що доєдналися і нам надзвичайно сподобалося, ми отримали багато позитивних вражень!!! Ми активно практикували говоріння, складали діалоги і все було в максимально комфортній та легкій атмосфері. Всі мали можливість висловитися та почути фідбек персонально від Маркуса, він приділив час абсолютно всім. Ми навіть співали сучасну німецьку пісню) Раджу всім обирати німецьку як другу іноземну, адже ви точно матимете можливість її практикувати з носіями вже під час навчання в університеті!

Горпинюк Софія, 346 група: Я вивчаю німецьку як другу іноземну мову вже два роки. Сьогодні,1 листопада, відбулася зустріч з Маркусом Пойзером, директором школи StartDeutschSchule. Я там була вже двічі, минулого року на рівні А1-А2, а цьогоріч ми з одногрупниками побували вже на рівні В1. Було багато студентів, ми усі жваво спілкувалися один з одним, розповідали про себе, співали пісні та практикували свої мовні навички. Було весело та дуже цікаво, адже атмосфера зустрічі була надзвичайно комфортною!) Раджу усім обирати німецьку як другу іноземну мову, аби мати такі чудові нагоди удосконалити свої вміння спілкування німецькою з носіями мови! Це надзвичайно інформативно та цікаво!

Дарина Корчак, 313: Нам дуууууууже сподобалось на зустрічі з Маркусом. Його креативний підхід та залучення кожного з нас залишили лише позитивні емоції. Питання були прості для розуміння, і все відбувалося у ігровій формі, що прибрало мовний бар’єр і заохотило нас говорити більше. Ми багато сміялись та розповідали про себе та свої хобі. Встигли зробити аудіювання,на якому послухали пісеньку, а потім навіть заспівали її самі! Для нас, як для студентів, які вивчають німецьку як третю іноземну мову, це було мега корисно та інформативно. Це точно збільшило наше бажання вивчати мову у кілька разів! Щиро дякуємо Маркусу за його активність та цікавий підхід до викладання, а також нашій викладачці, яка розповіла нам про цю подію та заохотила взяти у ній участь. Якщо з’явиться ще така нагода, обов’язково прийдемо знову. Такі можливості не можна пропускати! (P.S. Якщо обирати ЩЕ одну іноземну мову, то радимо – НІМЕЦЬКУ!!!)

Соломія Корнелюк (316): Я в захваті від сьогоднішнього засідання мовного клубу. Вже невперше ми відвідуємо заняття з Маркусом і з кожним разом я отримую море позитиву та вдосконалюю свої навички, а особливо мовлення. Більше того, це чудова можливість покращити знання з німецької мови, збагатити словниковий запас, звернути особливу увагу на правильну вимову та вміння висловлювати власну думку. Крім того, нам було запропоновано безліч завдань та конкурсів, виконуючи їх ми отримали чудові емоції, а також деякі подарунки. Цього разу мені пощастило виграти безкоштовний курс з німецької мови. Це чудова можливість для мене покращити знання з німецької мови та дізнатися багато корисної інформації. Хочу зазначити, що є дуже помітна відмінність у розумінні німецької мови зараз ніж на попередніх зустрічах. Тепер розуміти Маркуса стало набагато легше. Вдячна за таку можливість! З нетерпінням чекаю наступної зустрічі!

Анастасія Броска (316): Заняття з Маркусом було чудовим! Активності були спрямовані на групову чи парну комунікацію, тому з цікавістю всі брали в них участь. Тема була вже знайома для нас, і дуже круто, що ми мали змогу ще раз попрактикувати її в цікавий спосіб (співаючи пісню або спілкуючись з людьми з іншим груп). На занятті була приємна атмосфера, Маркус як вчитель був дуже енергійним і це заохочувало виконувати завдання. І також я б хотіла зазначити те, що, порівнюючи з минулими заняттями, ми бачили свій прогрес в розумінні та застосуванні німецької в живій розмові. Загалом, мені сподобалося! Німецька – дуже цікава мова, незважаючи на те, що бувають труднощі під час вивчення, але я вважаю правильним те, що вибираючи другу іноземну мову, надала перевагу саме німецькій!

Наталія Гаращук (316): Я була не вперше на засіданні мовного клубу з Маркусом (і як завжди я справді отримала задоволення). Це була цікава зустріч та розмова з справжнім носієм мови не може не вражати і є одним з основних та ключових факторів, які мені найбільше сподобалися. Також не можу не згадати про те, що практично вся пара з Маркусом це було обговорення та спілкування, таким чином заняття було дуже продуктивним, ми мали можливість поговорити та почути справжнього носія мови, та що не менш важливо попрактикувати ті знання, які в нас вже попередньо були. Це було цікаво та приємно тому що ми розуміли Маркуса, могли з ним поговорити та правильно дати відповідь на запитання, які він запитував, також мені дуже сподобалися те, яким чином були сформовані вправи, завдання, і що крім отримання знань ми також могли по танцювати, заспівати, та насолоджуватися практичним використанням німецької мови.

Анастасія Комерзан (316): Також не можу не зазначити, що Маркус дуже позитивний і веселий чоловік з класним почуттям гумору. На його заняттях завжди приємна дружня атмосфера. Особливо приємно усвідомлювати те, що ти розвиваєшся у володінні мовою. Спочатку я обирала німецьку мову з думкою, що буде важко її вивчати. Як виявилось це зовсім не так! Це може бути дуже цікаво, особливо на таких заходах з носіями мови!

Катерина Мартинова (316): сьогодні, 1 листопада, у нас знову була зустріч з Маркусом і знову ми дуже цікаво і весело провели час! Цього разу на засіданні з Маркусом ми змогли попрацювати в парах і також співали німецькою. Атмосфера була дуже позитивна і кожен зміг прийняти участь у різних завданнях. І також не можу не згадати про чудову можливість для деяких студентів пройти курс у школі StartDeutschSchule безкоштовно. Я вважаю, що це дуже круто, коли ти можеш виграти різні бонуси і також попрактикувати німецьку) Сподіваємось ще раз зустрітитися! Я обрала німецьку як свою другу мову і вивчаю її вже третій семестр і можу сміливо рекомендувати вибирати саме німецьку всім першокурсникам, коли вони зустрінуться з вибором другої мови. У вас зʼявляться ціла купа можливостей поїхати за кордон по різних програмах, також ви знайдете цю мову доволі практичною, бо нею розмовляють у багатьох країнах. І також ви зможете, як і я, потрапити на цікаве засідання до Маркуса, де ви інтерактивно проведете час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *