Про роботу з науковими джерелами (24.11.2023)

У п’ятницю, 24 листопада, відбулося заключне в цьому семестрі засідання наукового гуртка TRANSLATOLOGIE на тему «Організація наукового дослідження: робота з джерелами i презентування наукових досліджень».

Приємно, що гурток відвідали і здобувачі освіти спеціальності 035 Філологія, які вивчають німецьку як другу іноземну мову.

На початку зустрічі аспірантка кафедри Рубана Є.С. розповіла про особливості роботи з науковими і лексикографічними джерелами, зокрема, про її досвід укладання термінологічного німецько-українського словника.

Далі керівник гуртка асистент Заполовський М.В. пояснив важливість складання картотеки при опрацюванні літературних джерел для обліку інформації. Було розкрито способи опрацювання наукових джерел, а за допомогою відео унаочнено, як оформлювати список використаних джерел за Державним Стандартом 2015 року.

Наприкінці студенти могли задати запитання щодо написання своїх наукових робіт, а саме опрацювання наукових джерел.