10 травня у Червоній залі відбулася XII Міжнародна наукова конференція «Актуальні проблеми романо-германської філології», присвячена 65-річчю факультету іноземних мов Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Факультет радо вітав науковців, філологів та методистів з Німеччини та усіх куточків України – Києва, Львова, Умані, Полтави, Кам’янця-Подільського, Луцька, у фокусі дискусії яких постали як класичні лінгвістичні питання, так і нові тенденції сучасного світу – мультилінгвізм, толерантність, принципи викладання іноземних мов та створення навчальних матеріалів, концептуальні засади інтернаціоналізації у ЗВО та стратегії розвитку іноземних мов у сфері вищої освіти.