Відкрите заняття

Вчора, під час відкритого заняття на тему «Weihnachten in Deutschland» викладачці нашої кафедри, к.ф.н. Томнюк Людмилі Миколаївні Liudmyla Tomniuk, вдалося майстерно поєднати завершення семестру, підведення підсумків та різдвяно-новорічний настрій студентів. Студентки 221 та 251 груп не лише демонстрували, як вони гарно засвоїли граматичну тему «Passivformen» та збагатили свій словниковий запас на різдвяну тематику, а й ділилися рецептами приготування глінтвейну, писали листівки із побажаннями під ялинку та розповідали про свої власні традиції святкування Різдва у сімейному колі. На занятті панувала дружня і невимушена атмосфера, що є свідченням ефективної співпраці між Людмилою Миколаївною та її студентками. Щиро дякуємо нашій колезі за проведене по всім методичним канонам відкрите заняття (цитуємо Larysa Oleksyshyna) та бажаємо подальших успіхів на нелегкій перекладацькій ниві! Захоплення в очах студентів є найкращою винагородою та найкращим підтвердженням роботи викладача!