Студентам 2-х, 3-х курсів кафедри

Відкрито конкурс на подання заявок в рамках програми GIP (Germanistische Institutionspartnerschaft) до Університету м. Ауґсбурґ (Німеччина) для студентів 2-х, 3-х курсів кафедри германського, загального та порівняльного мовознавства (факультет іноземних мов).

Кількість місць та тривалість обміну:
• 1 стипендія на зимовий семестр 2020/2021 н.р.;
Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
• бути студентом кафедри германського, загального та порівняльного мовознавства;
• володіти німецькою мовою не нижче рівня B2;
• мати високі академічні показники.
Необхідні документи для студентів (всі документи потрібно подати НІМЕЦЬКОЮ МОВОЮ):
• CV (Europass) ;
• копія першої сторінки закордонного паспорта;
• мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 стор. у форматі А4);
• довідка про навчання та переклад німецькою мовою, завірений у відділі міжнародних зв’язків;
• виписка з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records) та переклад німецькою мовою, завірений у відділі міжнародних зв’язків.

Документи потрібно надіслати до 2 березня 2020 року у сканованому PDF-форматі (одним файлом). Розмір файлу не повинен перевищувати 15 мб. Документи потрібно надіслати електронною поштою на адресу контактної особи по проекту – Ольги Кравчук: kravchuk@gedankendach.org
Тема листа: AUGSBURG_UNIVERSITY_ПРІЗВИЩЕ_ІМ’Я_ФАКУЛЬТЕТ

Для відібраних кандидатів буде проведена співбесіда, місце та дату якої буде повідомлено електронною поштою особисто.

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

У разі виникнення запитань звертайтеся за електронною адресою interof@chnu.edu.ua або kravchuk@gedankendach.org з поміткою AUGSBURG UNIVERSITY. У листі вкажіть, будь ласка, Ваше ім’я, факультет, курс та спеціальність і сформулюйте питання, яке Вас цікавить.