Співробітництво

Кафедра германського, загального та порівняльного мовознавства підтримує міжнародну співпрацю з:

– університетом Альпен-АдріяКлагенфурт (Австрія) семестрове стажування пройшли студенти Кулик М. та Жовнірчук Н.

– На кафедрі працює лектор німецької служби академічного обліку (DAAD) Каті Бруннер, яка проводить практичні заняття з перекладу з студентами та консультує студентів щодо отримання академічної стипендії DAAD.

  • Cтуденти 5 та 6 курсів спеціальності німецько-український переклад в якості перекладачів беруть участь в німецько-українському архітектурному семінарі, в тому числі залучені до перекладу під час конференції в місті Любек (Німеччина)
  • У вересні 2016 року в рамках спільного проекту з університетом Іннсбрук (Австрія) студенти 5 та 3 курсів взяли участь у науковому семінарі-практикумі «Присутність історичного минулого в урбаністичному просторі»
  • Студенти всіх курсів були волонтерами під час міжнародного літературного фестивалю Meridian–Czernowitz.
  • Равлюк М. та Григорчук Н. навчалася за програмою Еразмус Плюс в Румунії з 1листопада по 20 червня 2016 року
  • Влітку студенти навчалися на мовних курсах м. Аугсбург (3 учасників), в м.Регенсбург (1 учасник) та брали участь у німецько-українських культурних проектах «Gedankendach» (10 учасників), були слухачами літньої школи в «Академії Балтіка» (м. Фленцбург)
  • Наукові контакти кафедра підтримyє з GfdS (GesellschaftfürdeutscheSprache) (доц. Агапій А.П., асист. Гоян А.І., доц. Задорожна І.П., доц. Капатрук М.Д., доц. Кійко С.В., доц. Кійко Ю.Є., доц. Кудрявцева О.Д., доц. Лех О.С., доц. Найдеш О.В., доц. Осовська І.М.).

Comments are closed