Освітня діяльність з підготовки здобувачів забезпечується матеріально-технічною базою ЧНУ, яка відповідає ліцензійним вимогам провадження освітньої діяльності. Інформаційне забезпечення представлене науковою бібліотекою ЧНУ із загальним фондом 2 724 935 прим. (6 читальних залів – http://www.library.chnu.edu.ua).
Здобувачі можуть користуватися бібліотекою Центру Gedankendach (http://gedankendach.de), бібліотекою DAAD та Австрійською бібліотекою (http://library.chnu.edu.ua/?page=/ua/01about/02structure/13obs/01avstr). Здобувачі забезпечені навчально-методичною літературою в електронному варіанті (https://drive.google.com/file/d/1XdjtL2ekKQIhxfzy7SXNA4SNYRHll4zb/view, репозиторій ЧНУ ARCher https://archer.chnu.edu.ua/xmlui/) та через WEB-ресурс – Moodle (https://moodle.chnu.edu.ua/course/index.php?categoryid=10).
У процесі навчання використовуються аудиторії факультету: в корпусі №19 – 25 ауд.; №6 – 8 ауд.; №15 – 7 ауд.
У 19 корпусі обладнані два комп’ютерні класи – сучасні лінгафонні кабінети з інтерактивною мультимедійною системою, кожен з яких включає мультимедійний мережевий клас з лінгафонними функціями, об’єднаних в локальну мережу, аудіосистему, інтерактивну дошку-екран та проєктор.
Практику здобувачі проходять на базі факультету. Освітнє середовище є безоплатним та безпечним для життя і здоров’я здобувачів вищої освіти. Заняття з перекладу проводяться в аудиторії, обладнаній системою синхронного перекладу «Sennheiser» зі стаціонарною кабіною перекладача.
Студмістечко - Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (chnu.edu.ua))