
- пʼятниця, 18 жовтня 2024 р.
17-18 жовтня 2024 року відбувся німецько-український онлайн воркшоп для студентів старших курсів кафедри германської філології та перекладу. Дводенний воркшоп провів Jochen Matthies, один з розробників навчальної платформи Dhoch3 за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD), спільно з проф. Ю.Є. Кійком для студентів німецького відділення. Темою воркшопу обрано «Фахова комунікація» (керівник відповідного модуля на платформі – проф. Th. Roelcke). Зазначена тема доповнює навчальні дисципліни діючих на кафедрі освітніх програм і, безсумнівно, значно розширює фахові та загальні компетентності здобувачів кафедри.
Враження учасників:
Світлана Пласкунова (621 група): Онлайн-воркшоп від ДААД на тему «Фахова комунікація» виявився для мене дуже корисним і цікавим. Ми багато дізналися про те, як спілкуються в професійному середовищі, а також про особливості та функції фахової мови. Окрім цього, сподобалось те, що ми могли застосовувати знання на практиці, працюючи у групах та виконуючи різні практичні завдання. Атмосфера була дружньою, Jochen Matthies розповів багато чого корисного та нового. Цей воркшоп дуже добре ознайомив мене з темою «Фахова комунікація». Дуже вдячна ДААД та університету за надану можливість!
Інна Струк (521): Нещодавно я мала змогу взяти участь у DAAD воркшопі на тему «Фахова комунікація», і цей досвід залишив мені приємні враження. Програма була добре структурована, а матеріал – зрозумілим та практичним. Завдяки груповій роботі ми мали змогу відразу застосовувати отримані знання на практиці. Загалом, це було цінне навчання та гарна можливість для особистісного та професійного розвитку.
Анна Борисюк (421): Воркшоп мені дуже сподобався. Це була чудова можливість не тільки дізнатися щось нове, а ще й послухати носія мови. Мені дуже сподобалось, що спочатку нам все гарно пояснювали, а потім ми мали можливість виконувати практичні завдання у групах. Ми ділилися своїми думками, і слухали колег, а тоді робили спільні висновки. Дякую за таку можливість!
Марта Пньова (351): Я мала чудову можливість взяти участь у воркшопі на тему "Fachliche Sprachmittlung". Matthies, Jochen був дуже компетентним і досвідченим, і він зробив складні теми доступними для всіх учасників. Мені особливо сподобалися практичні вправи, які допомогли мені застосувати нові знання на практиці. Нам було цікаво працювати у командах та аналізувати різні фахові тексти. Дякую нашій кафедрі за такий досвід!
Анастасія Коваленко (421): Воркшоп був корисним і інформативним! Дякую за чудову організацію!!