Відкрита лекція проф. С.В. Кійко

4 грудня 2020 року відбулася відкрита підсумкова онлайн-лекція д.ф.н., проф. Кійко Світлани Василівни для студентів 2-го курсу зі «Вступу до германського мовознавства» на тему «Історія германських мов». Лектор детально зупинилися на основних історичних віхах у розвитку західно- і північногерманських мов. Лекція відбувалася у формі діалогу. У дискусії активну участь брали студенти 211, 212, 221 і 251 груп, які ставили змістовні запитання і висували свої версії тих чи інших подій. Лекційне заняття містило достатню кількість наочної інформації у формі презентації і супроводжувалося детальними інформативними поясненнями. Присутні викладачі відзначили високий навчально-методичний рівень проведення лекції, доступний виклад матеріалу і зацікавленість студентів.