XXVIII конференція Асоціації українських германістів у Львові

24-25 вересня 2021р. відбулася XXVIII конференція Асоціації українських германістів у Львові, на яку завітали й викладачі нашої кафедри Галина Іванівна Сеник і Ангеліна Іванівна Гоян. Вони взяли участь у чотирьох воркшопах: 1. Motivatoren im Online-Unterricht (Nataliya Forkavets, Goethe-Institut Ukraine); 2. Ich hab‘ eine GUTE IDEE! Du auch? Anregungen für den Unterricht mit Jugendlichen (Referent: Lukas Mayrhofer, Hueber-Verlag); 3. Leseverstehen? Langweilig… Oder vielleicht doch nicht? (ein paar neue Vorschläge, Tipps und Tricks sowohl für offline- als auch online-Unterricht) Dr. Aleksandra Łyp-Bielecka, Goethe-Institut Polen) та 4. VIELFALT bringt‘s beim Sprachenlernen! Das neue Mittelstufen-Lehrwerk von Hueber (Referent: Lukas Mayrhofer). Надзвичайно корисним їм видався досвід роботи пані Dr. Aleksandra Łyp-Bielecka з Польші, яка посприяла в реалізації багатьох інноваційних ідей, як у форматі офлайн навчання, так й онлайн.

На конференції були представлені також виступи викладачів нашої кафедри:

1. Julia Melnyk “Der Einsatz des Boomerang-Modells im DaF-Unterricht…”
  2. Bohdana Labinska, Tetiana Koropatnitska “Digitale Medien zur Leseförderung”.

Щира подяка організаторам, насамперед президентці АУГ, проф. Аллі Паславській та Христині Дяків, за цікаві доповіді, роботу у секціях, воркшопи, презентації та новий заряд енергії і свіжі ідеї. Плекаймо німецьку мову в Україні і готуємось до наступних зустрічей!