Випуск мігістрів 2022: вручення магістерських дипломів

11.01.2023 Мармурова зала засяяла від краси випускниць та випускників факультету іноземних мов, яким дуже личать ошатні червоно-чорні мантії та шапочки магістрів. І хоча не всі випускники змогли з’явитися, бо частина з них вже працює за межами України, настрій панував урочистий. Цей випуск – особливий. Магістри-випускники кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства всіх трьох спеціальностей інтенсивно долучилися до благодійних та волонтерських проєктів на підтримку вимушено переселених осіб в німецькомовних країнах, а саме перекладали субтитри новин каналу zdf, працювали в центрах зайнятості в Німеччині, своїми перекладами допомагали Україні протистояти в інформаційній війні з Росією. Ми на 100% впевнені у своїх випускниках, адже вони показали відмінні результати під час практик та під час захисту магістерських робіт. Сьогодні хочемо їм сказати: ми пишаємося Вами, бажаємо успішно застосувати усі свої знання та навички та отримувати при цьому як моральне, так і фінансове задоволення. Будьте гідними людьми та пам’ятайте свою alma mater!