Підготовка до наступного навчального року

Ще лунають голоси викладачів та студентів в аудиторіях, триває підготовка до сесії, а колектив кафедри германського, загального та порівняльного мовознавства розмірковує над плануванням наступного навчального року.

Враховуючи опитування студентів та їх побажання, ми маємо намір оновити навчально-методичні матеріали для вивчення німецької мови як основної та другої іноземної. Для цього запросили нашого стейкхолдера та директора Мовного дому Созонтова LITERA Данила СОЗОНТОВА як прекрасного знавця автентичної навчально-методичної літератури.

Данило СОЗОНТОВ розповів про новинки на книжковому ринку, а саме від німецьких видавництв HUEBER, KLETT, CORNELSEN. Отже, любі студенти, з вересня на Вас чекають приємні несподіванки!