Стажування викладачів у Людвігсбурзі

З 17 по 27 липня 2023 року викладачі кафедри Каріна Унгурян, Аліна Білокопита та к.ф.н. Ангеліна Гоян перебували на стажуванні в Німеччині у Педагогічному університеті м. Людвігсбург у рамках міжвузівського партнерства. Метою поїздки було ознайомлення з новітніми методиками викладання німецької мови як іноземної, відвідування лекцій та семінарів та проведення зустрічей та дискусій з німецькими колегами у рамках співробітництва між нашими університетами. Викладачки взяли участь у Forum Migration, де виступили із презентацією про Чернівці в умовах війни, зокрема, про те, яку волонтерську діяльність колеги та студенти здійснюють у Чернівцях з 24.02.2022, про останні зміни в нашому суспільстві, нові виклики та перспективи для нашого міста.