Онлайн-воркшопи від “Digital Umbrella for Ukrainian Foreign Language Teachers”

У рамках міжнародного проекту  “Digital Umbrella for Ukrainian Foreign Language Teachers” асистент кафедри М.В. Заполовський взяв участь у серії онлайн-воркшопів, присвячених ефективним методам проведення онлайн занять для студентів університету ( “Effective Online Instruction” – 10-11 серпня), а також особливостям навчання академічного письма (“Teaching Academic Writing” – 8 вересня). Воркшопи проводилися проф. Д. Мартінез (Department of English Studies, West Carolina University, US).

Учасники воркшопів отримали нагоду поспілкуватися онлайн з носієм мови і фахівцем у сфері лінгвістики та викладання професійного і технічного письма, а також в деталях розглянути особливості застосування нових онлайн технологій у навчанні академічного письма студентів, подискутувати щодо підбору ефективних методів оцінювання студентів, зокрема зважаючи на розвиток і інтеграцію інструментів штучного інтелекту у процес навчання.